Мешканці міста мають змогу оцінити роботу виконавчих органів влади за минулий рік

• 05.03.2012, 15:14
Виконавчі органи Львівської міської ради продовжують звітувати. Відтак, цього місяця звітуватимуть районні адміністрації. Сьогодні о 15.00 год звітуватиме Залізнична районна адміністрація. Усі звітні зустрічі є відкритими, тому мешканці мають змогу оцінити роботу виконавчих органів та взяти участь у обговореннях.

Минулого тижня прозвітувала Галицька районна адміністрація.

Нагадаємо, розпорядженням міського голови затверджено графік слухань звітів про роботу виконавчих органів ради за 2011 рік. Відтак, перші слухання розпочалися ще 6 лютого. Ознайомитись з графіком можна за посиланням http://www.city-adm.lviv.ua/news/government/17066-vikonavchi-organi-lvivskoji-miskoji-radi-prozvitujut-za-robotu-v-2011-roci.

Також окремим розпорядженням міського голови наприкінці минулого року було проведено звітні зустрічі керівників виконавчих органів з членами територіальної громади м. Львова на різну тематику – щодо транспортної схеми міста, стану медичної галузі, розвиту освіти у місті.

Такі зустрічі необхідні для підвищення прозорості діяльності виконавчих органів ЛМР, реалізації прав членів територіальної громади м. Львова самостійно вирішувати питання місцевого значення, залучення членів територіальної громади м. Львова до планування розвитку міста та до вирішення питань управління галузями міського господарства.

розповідають у відділі кадрів Львівської міської ради.