Над проведення внутрішніх аудитів якості та опису процесів виконавчих органів ЛМР працюватиме робоча група

• 14.03.2012, 10:55
При Львівській міській раді створено робочу групу, що проводитиме внутрішні аудити якості та опису процесів виконавчих органів ради з метою покращення внутрішнього менеджменту, підвищення ефективності та рівня якості виконання функціональних обов’язків.

До складу робочої групи для проведення внутрішніх аудитів якості та опису процесів виконавчих органів ЛМР увійшли: керівник робочої групи – в. о. голови правління комунальної установи Інституту міста О. Кобзарев, секретар робочої групи – керівник програми комунікацій комунальної установи Інституту міста С. Шепітяк.

Членами робочої групи також стали: начальник управління контролю та аудиту департаменту «Адміністрація міського голови» О. Дроздов, заступник начальника юридичного управління Д. Пецій, начальник управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови» В. Шнайдер, начальник відділу кадрів Г. Бордун, позаштатний радник міського голови з фінансово-економічних питань, депутат міської ради О. Лаврик (за згодою).

Основними завданнями робочої групи є розробка універсальної системи проведення внутрішніх аудитів якості та опису процесів виконавчих органів ЛМР, а також затвердження графіку, забезпечення проведення внутрішніх аудитів якості та здійснення опису наявних процесів управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, управління фінансів департаменту фінансової політики, управління економіки департаменту економічної політики із залученням керівників відповідних виконавчих органів Львівської міської ради.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Львівського міського голови від 12.03.2012 р. № 67 утворено робочу групу для проведення внутрішніх аудитів якості та опису процесів виконавчих органів Львівської міської ради.