Сесія міської ради погодила видатки на ремонт вул Чернівецької та підготовку міста до Євро 2012

• 22.03.2012, 14:56
Сьогодні на сесії міської ради прийнято бюджет розвитку міста лише у частині видатків на: внески органів місцевого самоврядування у статутний фонд ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012» у розмірі 4,6 млн грн, внески органів місцевого самоврядування у статутний фонд ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» у розмірі 1,977324 млн грн, впорядкування та реконструкцію території у межах Привокзальної площі та вул Чернівецької і Городоцької у розмірі 12 млн грн. Комплексно розглядати бюджет розвитку планують 5 квітня.

Якщо говорити про статутний фонд ЛКП «Агенція з підготовки міста до чемпіонату Європи з футболу 2012», то потрібно 4,6 млн грн, на Центр розвитку туризму – 1,977324 млн грн. Ці кошти потрібні на зарплату працівників, мова йде про створення великого потужного кол-центру, який має працювати цілодобово різними мовами, про фан-зону, про додаткові турнікети, ознакування

міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, на голосування було поставлено дві позиції бюджету розвитку міста – фінансування робіт по вул Чернівецькій та фінансування робіт по підготовці Євро 2012, а також Центру розвитку туризму. На роботи по вул Чернівецькій виділено 12 млн грн, на ЛКП «Агенція з підготовки міста до чемпіонату Європи з футболу 2012» - 4,6 млн грн, на Центр розвитку туризму - 1,977324 млн грн.