Сесія міської ради не виділила коштів для розроблення проекту будівництва притулку для безпритульних тварин

• 06.04.2012, 17:28
Львівська міська радазатвердила зміни до плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році. Однак, з цієї ухвали було вилучено пункт щодо виділення коштів на розроблення проектно-кошторисної документації та відведення земельної ділянки для муніципального притулку для тварин.

Нагадаємо, йдеться про будівництвомуніципального притулку для тварин  на земельній ділянці промислового призначення площею 4 га.

Притулок заплановано у форматі комплексного закладу: вольєри для 500 собак та 100 котів, ветеринарна клініка, ветеринарна аптека, зоомагазин, крематорій для утилізації решток тварин, а також це буде можливістю для власників тваринок зробити кремацію решток власної тваринки, зооринок з якісною та належного рівня інфраструктурою, готель для тварин, грумінг-салон для надання послуг мешканцям – мийка, стрижка, інші  види догляду за домашніми тваринами, робота кінологів з тваринами притулку для підвищення рівня їх соціалізації (після такого тренінгу дресировану та підготовлену тваринку може взяти додому кожен охочий мешканець міста), проведення днів відкритих дверей у притулку за участі школярів, студентів, відомих людей, митців та артистів Львова з метою підвищення рівня свідомості населення щодо правильного та гуманного поводження з тваринами.