Міський голова Львова зустрівся з Послом Швейцарії

• 26.04.2012, 14:33
Сьогодні в рамках міжнародного Весняного ділового форуму до Львова прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарії в Україні Крістіан Шененбергер. Відтак, Посол Швейцарії в Україні зустрівся з міським головою Андрієм Садовим.

Маємо хорошу співпрацю зі Швейцарією в рамках медицини та енергозбереження. Львів також має спільний проект щодо енергозбереження з ЄБРР. Було б добре у цьому напрямку отримати підтримку від швейцарського бюро

мер Андрій Садовий.

Також під час зустрічі обговорили питання щодо розвитку та підтримки ОСББ, громадських організацій, залучення до Львова інвесторів, питання якісного авіасполучення, розвитку туристичної галузі та промоції міста.

Ми виділяємо з міського бюджету кошти на оренду приміщень для громадських організацій, щороку проводимо конкурс соціально - культурних проектів. Львів - це завжди дуже активне місто. Українці люблять приїжджати до Львова і дихати тут повітрям свободи

Андрій Садовий.

Міський голова Львова під час зустрічі також запросив Посла Швейцарії відвідали у Львові AlfaDzazzFest.

Львів - це дуже привабливе місто, в мене склалося враження, що тут є великий потенціал для розвитку туризму, але він ще не повністю використаний

Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарії в Україні

Крістіан Шененбергер.

Міський голова також розповів про промоційні проекти міста: про дні Львова у Відні, у містах Східної України.