Галицька РА: «Будівництво торгового центру на вул. Удатного погоджено Інспекцією Держархбудконтролю»

• 16.08.2012, 11:54
  • 2021
Як поінформували у Галицькій районній адімністрації, на вул. Князя Мстислава Удатного триває будівництво торгового комплексу. На проведення робіт є дозвіл Інспекції Держархбудконтролю.

Будівництво проводить ТзОВ «Лінкор Груп». Як розповіли у Галицькій РА, 29 травня 2012 року підприємству було видано Декларацію Інспекції Держархбудконтролю про початок виконання робіт.

Відповідно до проектної документації, торговий комплекс буде побудовано на відстані 7-9 м від синагоги на вул. Вугільній, 3. ТзОВ «Лінкор Груп» розробило  проект підсилення несучих конструкцій будинків на вул. Удатного, 5 та вул. Вугільній, 3.

Зазначимо, ще 28 січня 2010 року ухвалою сесії ЛМР було затверджено ТзОВ «Лінкор Груп» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Князя Мстислава Удатного, 5 для розміщення та обслуговування торгово-офісного комплексу з об’єктами громадського харчування. Детальніше з текстом ухвали можна ознайомитись за посиланням: http://www8.city-adm.lviv.ua/inteam/uhvaly.nsf/(SearchForWeb)/BE989F1FB86D9C0FC22576C7003339BE?OpenDocument