Депутати відмовились розглядати ветовані чотири ухвали

• 30.08.2012, 13:23
Сьогодні, 30 серпня, депутати Львівської міської ради відмовились вносити до порядку денного пленарного засідання ветовані міським головою 4 ухвали.

Це ухвали про «Про зміну громадській організації «Місійне згромадження імені святих Кирила і Методія» цільового призначення земельної ділянки і затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Яцкова, 13»; «Про скасування рішення виконавчого комітету від 01.06.2012 № 375 («Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті»)»; «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу (24  об’єкти комунальної власності)»; «Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.09.2006 № 130 («Про затвердження Положення про управління «Секретаріат ради»)».

Нагадаємо, ці ухвали раніше були прийняті на сесії ЛМР, однак юридичне управління мало до них зауваження, то ж міський голова їх ветував.