Депутати вп’яте перенесли розгляд питання про звіт за роботу виконавчих органів міської ради у 2011 році

• 30.08.2012, 13:20
Сьогодні, 30 серпня, під час пленарного засідання сесії міської ради розгляд питання про звіт за роботу виконавчих органів Львівської міської ради за 2011 рік перенесено. Вже вп’яте це питання не розглядається на пленарному засіданні.

Був задум провести достатньо консолідовану сесію. У порядок денний я включив одне питання, яке обіцяв, - це подання до Конституційного суду і звіт про роботу виконавчих органів, бо це обов’язок депутатів – заслуховувати цей звіт. Але депутати не хочуть слухати звіт. Сьогодні з’явилась причина – що місто не фінансує підручник з історії, хоча 6 серпня 70 тис грн. були перераховані управлінню освіти. Є чимало зауважень до цього посібника, методична рада давала свої зауваження.

Я буду включати питання про звіт в усі наступні порядки денні пленарних засідань. Я буду це робити постійно. Можливо, депутати бояться правди, яку я хочу сказати у звіті.

У інших містах є проблема, щоб влада звітувала. А тут – п’ять разів переносять розгляд питання

міський голова Львова Андрій Садовий.