А.Садовий: «На жодні домовленості я не піду і не дозволю розкрадати майно міста»

• 30.08.2012, 12:52
Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий запропонував на сесії міської ради додатково розглянути питання про внесення змін до міського бюджету, зокрема, про виділення коштів на прибирання міста. Проте, депутати вкотре відхилили розгляд цього питання.

Дякуючи депутатам з 1 вересня у нас нема коштів на прибирання міста. Вони це знають і свідомо не хочуть це питання голосувати – ні на сьогоднішньому засіданні, ні на позаминулому. Ми будемо скликати комісію з надзвичайних ситуацій, будемо екстрено готувати рішення виконавчого комітету і не дамо можливості введення в місті хаосу.

Це надзвичайно складні умови, в яких я працюю останні 2 роки. Але свої принципи я змінювати не буду і на жодні домовленості я не піду, я не дозволю розкрадати майно міста

міський голова Львова Андрій Садовий.