Депутати ЛМР подолали вето міського голови щодо 4-х ухвал

• 20.09.2012, 17:14
Сьогодні депутати ЛМР проголосували за подолання вето щодо 4 ухвал, попри зауваження міського голови Львова Андрія Садового та юридичного управління.

Зокрема, йдеться про ухвали: «Про скасування рішення виконавчого комітету від 01.06.2012 №375» щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті; «Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.09.2006 №130» щодо внесення змін до Положення про управління «Секретаріат ради»; «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу»; «Про зміну громадській організації «Місійне згромадження імені святих Кирила і Методія» цільового призначення земельної ділянки і затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Яцкова,13».