Начальником управління молоді, сім’ї та спорту призначено Володимира Шнайдера

• 02.10.2012, 12:06
Сьогодні начальником управління молоді, сім’ї та спорту призначено Володимира Шнайдера. Нагадаємо, до цього часу Володимир Шнайдер очолював управління внутрішньої політики.

Виконувати обов’язки керівника управління внутрішньої політики буде Уляна Стадник.

Біографічна довідка

Шнайдер Володимир Володимирович народився 14 вересня 1986 року у м. Львові.

Освіта – вища. У 2009 році закінчив економічний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка за спеціальністю «Економіка підприємства».

Магістр «Економіки і підприємства».

Досвід роботи:

• з 2011 р. – 2012 р. – начальник управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.
  • 2009 р. - 2011 р. – начальник відділу «Служба міського голови» управління внутрішньої політики;
  • 2009 р. – головний спеціаліст відділу протоколу та діловодства управління внутрішньої політики;
  • 2008 - 2009 рр. – спеціаліст 1-ї категорії сектору висвітлення роботи міської ради в ЗМІ відділу «Прес-служба» управління інформаційної політики та зовнішніх відносин;

у 2009 році працював спільно з компанією «Monitor Group» над розробкою стратегії конкурентоспроможності Львова на основі кластерного підходу.