У Львові відкрили нове приміщення Сихівського райвідділу міліції

• 16.10.2012, 13:24
У Львові на пр.Червоної Калини, 66 відкрили нове приміщення Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області. Участь у відкритті взяли міський голова Львова Андрій Садовий, Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Ваше покликання – служити народу України, бути першими, коли є біда. Завдання влади – створювати вам належні умови, щоб ви дійсно могли виконувати свою роботу. Для мене велика приємність, що ми сьогодні відкриваємо Сихівський райвідділ міліції. Сихівський район є найбільшим у нашому місті. Я би хотів, щоб сюди люди приходили вільно, щоб мали максимальну увагу, максимальну любов і повагу з вашого боку.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Відтепер Сихівський райвідділ міліції розміщується у п’ятиповерховій будівлі, площею 1602 м.кв. Нагадаємо, у серпні 2010 р. ухвалою сесії цю будівлю передали в оренду міліції на 49 років. Будинок підлягав реконструкції, яка тривала 2 роки. Приміщення розраховане на роботу 150 працівників міліції.