На прийом до міського голови за 10 місяців звернулося 424 мешканці міста

• 31.10.2012, 10:21
За вирішенням будь-якого складного питання львів’яни звертаються до міського голови. З січня до жовтня до міського голови на прийом звернулося 424 мешканці Львова.

Часто мешканці бажають потрапити на особистий прийом міським головою для вирішення будь-якого питання, попередньо не спробувавши його вирішити на первинному рівні – в районній адміністрації, у профільних керівників міської ради чи у відділі соціального захисту свого району, до прикладу. Тому, при зверненні мешканців, ми перш за все, з’ясовуємо, яку процедуру вже пройдено і чи є можливість його вирішення без втручання мера міста. А вже відтак, приймаємо рішення або про запис на прийом до компетентного керівника Львівської міської ради або до міського голови.

Валентина Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління

Нагадаємо, прийом громадян міським головою проводиться щомісяця у перший вівторок місяця тільки за попереднім записом. Попередній запис здійснюється у Центрі обслуговування мешканців, вхід збоку Львівської міської ради.

Години запису: понеділок – четвер: з 9:00 до 18:00, п’ятниця: з 9:00 до 16:45 год. Просимо звернути увагу, що запис на прийом до міського голови в телефонному режимі не проводиться.

Порядок попереднього запису на прийом до міського голови:
  • Порядок запису на прийом міським головою регулюється розпорядженням №193 від 26.05.2008р. «Про організацію особистого прийому громадян керівниками Львівської міської ради та її виконавчих органів»;
  • Прийом громадян міським головою здійснюється з тих питань, які не можуть бути вирішені іншими посадовими особами міської ради та її виконавчих органів;
  • Для запису на прийом необхідно:
    • оформити заяву на ім’я міського голови з детальним описом проблеми;
    • додати до заяви попередні відповіді виконавчих органів, рішення суду, тощо;
  • Під час запису на особистий прийом спеціаліст Центру обслуговування мешканців з’ясовує прізвище, ім’я та по батькові заявника, адресу, номер контактного телефону (за наявності), місце роботи, соціальний статус, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи виконавчих органів він звертався і яке було прийняте рішення;
  • Про остаточний час і дату прийому громадян, які записані на прийом, повідомлять листом-запрошенням або в телефонному режимі.

Порядок проведення особистого прийому громадян міським головою:
  • Право першочергового особистого прийому мають:
    • жінки, яким присвоєне почесне звання України «Мати-героїня»;
    • інваліди Великої Вітчизняної Війни;
    • Герої України;
    • Герої Соціалістичної Праці;
    • Герої Радянського Союзу.
  • Для участі у прийомі потрібно мати документ, який засвідчує особу (паспорт, посвідчення);
  • Письмові звернення, подані під час запису на особистий прийом міським головою, реєструються після прийому міського голови та розглядаються у термін, визначений ЗУ «Про звернення громадян».

За додатковою інформацією з питань запису на особистий прийом міським головою, просимо звертатися в Центр обслуговування мешканців Львівської міської ради за телефоном: 297-52-50 або 297-57-95, інформаційна довідка Центру обслуговування мешканців.