А.Садовий про нову структуру міської ради: «Від цього залежить якісне управління містом»

• 27.12.2012, 12:32
Як зазначив сьогодні під час пленарного засідання сесії міської ради мер Андрій Садовий, триває робота щодо нової структури міської ради. «Від цього залежить якісне управління містом», - зазначив міський голова. Саме тому мер особисто очолює це питання.

Минулого тижня у нас відбулась робоча група під моїм головуванням, де ми протягом 1,5 год працювали по питанню структури. Були представники від усіх фракцій міської ради. Я отримав пропозицію, яка була підготовлена зі сторони колег-депутатів. Керівник юридичного управління надала більше інформації по принципах реформування, які ми плануємо проводити у структурі. Є серйозні розбіжності. Я переконаний, що продовжуючи таку системну роботу одразу після нового року, ми маємо шанс вийти на узгоджений варіант структури. І питання структури є важливим, і питання розмежування повноважень, питання виконавчого комітету.

Від цього залежить якісне управління містом. Тому я цю роботу буду продовжувати.

Андрій Садовий, міський голова Львова