Львівське регіональне відділення Асоціації міст України проведе семінар для міських голів області

• 20.02.2013, 19:41
Протягом двох днів, 21-22 лютого, Львівське регіональне відділення Асоціації міст України та Асоціація територіальних самоврядних громад Львівщини в партнерстві з представництвом Фонду Фрідріха Науманна в Україні проводитимуть семінар для тридцяти міських голів міст та селищ Львівщини. Місце проведення – селище Славське. Тема семінару: «Практичні аспекти місцевого самоврядування - 2013».

Такий семінар ми організовуємо третій рік поспіль. Під час цих заходів керівники органів місцевого самоврядування обмінюються досвідом управління справами територіальних громад з різних питань, які є актуальними для міських голів.

Цьогорічні теми семінару -  це місцевий економічний розвиток, яку представить директор Західноукраїнського ресурсного-навчального центру пан Петро Мавко.

«Механізми співпраці державних центрів зайнятості та органів місцевого самоврядування на місцях» доповідатиме директор львівського міського центру зайнятості пан Олег Рісний. Про можливості розвитку місцевого туристичного потенціалу доповідатиме Славський селищний голова Михайло Кінаш. Також про налагодження успішної роботи комунального підприємства доповідатиме директор Львівського КП «Адміністративно-технічне управління» пані Інна Свистун.

Віталій Загайний, організатор семінару,  заступник голови Львівського РВ Асоціації міст України

Більше інформації за тел. 067 5388992 (Віталій Загайний).