У Львові відбудуться майстер-класи представників бізнесу для громадських організацій

• 15.03.2013, 11:20
Центр "Розвиток КСВ" у партнерстві з Відділом громадського партнерства Львівської міської ради та Інститутом лідерства та управління УКУ запрошує представників громадських організацій на майстер-класи від бізнесу в рамках Тижня корпоративного волонтерства бізнесу для громадських організацій, благодійних фондів і соціальних установ, в рамках проекту UNITER, що реалізується PACT і фінансується USAID.

В програмі заходу:

- Презентація програми «Корпоративне волонтерство»

- ВПЕРШЕ! Презентація гайду «Оцінка ефективності проектів розвитку громад»

- Як підготувати комунікаційну кампанію?

- Як підготувати прес-реліз?

- Як просувати організацію в соціальних медіа?

- Брендінг компанії.

- Просування товару або послуги організації.

- Як «продати» проект для компанії?

- Як налагоджувати партнерства читаючи нефінансові звіти компаній?

Подібні заходи відбуваються щорічно в 25 країнах світу. Дні корпоративного волонтерства в форматі майстер-класів від співробітників компаній відбудуться в трьох містах України:

· Київ, в партнерстві з університетом КРОК – 18 березня;

· Львів, в партнерстві з Інститутом лідерства УКУ та відділом громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради – 20 березня;

· Дніпропетровськ, в партнерстві з Дніпропетроською обласною радою – 22 березня.

Адреса Дня Корпоративного волонтерства у Львові – Інститут лідерства та управління УКУ, вул. Хуторівка,35а, аудиторія 202

Реєстрація представників громадських організацій до 19 березня 12.00. Контактна особа: Крістіна Роман, піар-координатор,

(044) 280-11-47,kr@csr-ukraine.org