Перерву в сесії міської ради продовжили до 15.00 год

• 25.04.2013, 15:40
Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про продовження перерви у засіданні сесії міської ради до 15.00 год, оскільки Рада не змогла відновити роботу засідання о 14.00 год через відсутність необхідної кількості депутатів у сесійному залі.

Фактично є один депутат, інших депутатів немає. Оскільки така ситуація, то я продовжую перерву до 15:00. У нас ще є багато важливих питань, які сьогодні включені в порядок денний. Можливо, депутати сьогодні мають інші, свої справи, тоді треба чесно говорити, що вони не хочуть працювати

Андрій Садовий, міський голова

Нагадаємо, сьогодні на пленарному засіданні сесії розглянули лише декілька питань з порядку денного. Зокрема, рада не встигла розглянути важливе питання щодо будівництва тренувальної бази в рамках підготовки до «Євробаскету-2015» на пр Червоної Калини.