Перерву в сесії міської ради продовжили до 16.00 год

• 25.04.2013, 15:50
Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про продовження перерви у засіданні сесії міської ради до 16.00 год, оскільки Рада не змогла відновити роботу засідання о 15.00 год через відсутність необхідної кількості депутатів у сесійному залі.

Зареєструвалось 5 депутатів, немає кворуму. Зробимо ще можливість для депутатів все-таки прийти і попрацювати, враховуючи, що є порядок денний, є дуже багато питань. Це є питання, на які люди чекають, що депутати їх проголосують. Тому я наполегливо прошу депутатів вернутися до роботи в сесійну залу. Секретаріату прохання - ще раз обдзвонювати і інформувати депутатів. Зараз маємо 15 год, я оголошую перерву до 16:00 год.

Депутати обрані для того, щоб працювати, працювати на громаду, а не для своїх партій

Андрій Садовий, міський голова

Нагадаємо, сьогодні на пленарному засіданні сесії розглянули лише 13 питань з порядку денного. Зокрема, рада не встигла розглянути важливе питання щодо будівництва тренувальної бази в рамках підготовки до «Євробаскету-2015» на пр Червоної Калини.