Інформація про добір кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

• 04.06.2013, 17:41
  • Андрій Яремко
На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 р. «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» і відповідно до затвердженого графіку оцінювання учасників з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» 31 травня 2013 року у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України проведено перший тур оцінювання кандидатів конкурсу від Львівської області.

Оцінювання проводилося у 4 етапи:

• 1-й етап – тестування з володіння загальними та спеціальними знаннями необхідними вміннями та навиками з питань державного управління та місцевого самоврядування, реалізації програми економічних реформ, нового законодавства про державну службу, а також лідерських якостей;
  • 2-й етап – тестування з іноземної мови;
  • 3-й етап – анкетування з визначення морально-психологічних і моральних якостей;
  • 4-й етап – інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу

Додатково: Загалом, у 2013 році до участі у конкурсі від Львівської області допущені 24 особи (у минулому році 22 особи).
Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснювався за пріоритетними сферами державного управління:

• фінансово-економічній;
  • соціально-гуманітарній;
  • сфері інвестицій та інновацій;
  • сфері паливно-енергетичного комплексу;
  • сфері сільського господарства;
  • сфері житлово-комунального господарства.

Після перевірки відповідей та опрацювання поданих матеріалів інформація про переможців буде подана на офіційному сайті Управління державної служби в Львівській області.
Експертна комісія