Мер Львова ветуватиме ряд ухвал, які прийняті з порушенням законодавства

• 19.07.2013, 19:22
Міський голова Львова ветуватиме ряд ухвал, які прийняті вчора на сесії міської ради з порушенням. Про це Андрій Садовий розповів у зверненні. Йдеться, зокрема, про ухвали по «Романтику», кінотеатру «Дзвін» та облаштуванню МАФів на зупинках громадського транспорту.

Сесія тривала рекордно довго. Закінчилась близько першої години вночі. Чому? На кінець засідання, коли вже не було багато журналістів, депутати проголосувати з голосу декілька скандальних ухвал. Мова йде про приватизацію будинку культури «Романтик» в парку імені Богдана Хмельницького. Це є той палац, де завжди діти займались бальними танцями. Хтось хоче забрати його у приватні руки. Також була проголосована ухвала про подальшу оренду і приватизацію кінотеатру «Дзвін» за пам’ятником Степану Бандері. Також проголосована ухвала про встановлення 30 халабуд, так званих, МАФів на наших зупинках. Всі ці ухвали проголосовані з порушенням законодавства. Тому, як міський голова я накладу на них вето і вони не вступлять в законну силу.

Андрій Садовий, міський голова Львова