На урочисті збори з нагоди Дня Незалежності завітали представники Світового Конгресу Українців

• 23.08.2013, 14:34
  • Ілля Жулевич
Сьогодні у Львівській міській раді відбулись урочисті збори з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України, на які прибула делегація Світового Конгресу Українців. Гостям були вручені пам’ятні монети Короля Данила Галицького.

фото: Юрко Дячишин

З нагоди 22-річниці Дня Незалежності України та міжнародного з’їзду Українців у Львові пам’ятними монетами імені короля Данила Галицького були нагороджені:

фото: Юрко Дячишин
  1. Анна Чолій – дружина Євгенія Чолія, Президента Світового Конгресу Українців,
  2. Ярослава Хортяні - Президент Європейського Конгресу Українців, перший заступник президента Світового Конгресу Українців (Угорщина)
  3. Орися Сушко – Голова Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, другий заступник президента Світового Конгресу Українців
  4. Ірина Ключковська – Директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська Політехніка»;
  5. Квітка Семанишин – Представник Союзу Українців Католиків в Америці.
  6. Тарас Дудко – Представник української діаспори з Москви
  7. Василь Бабенко – Голова наукового товариства в РФ ім. Тараса Шевченка.
  8. Галина Калюжна – Голова правління Мінського об’єднання українців «Заповіт»
  9. Андрій Футей – Почесний консул України в штатах Огайо і Кентуки.

Нагадаємо, що цього року у Львові проходив Х Світовий Конгрес Українців, який присвячувався пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років.