Мер міста висловлює співчуття рідним з приводу втрати Ярослава Ляльки

• 25.08.2013, 15:35
Львів сумує з приводу втрати історика, громадського діяча та патріота української держави Ярослава Ляльки. Ярослав Лялька помер вчора на 76 році життя. Співчуття рідним та близьким Ярослава Ляльки висловлює міський голова Львова Андрій Садовий та вся громада міста.

Це була людина справді з великої літери. Історик, громадський діяч, справжній патріот незалежності України. Це велика втрата для нашого міста. Вся громада Львова висловлює співчуття рідним та близьким Ярослава Ляльки.

- зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

Прощання з Ярославом Лялькою відбудеться сьогодні о 17.00 год у поминальній каплиці, що на вул. Пекарській. Поховають Ярослава Ляльку на Батьківщині – в Рогатині. Відтак, завтра о 10.00 год похоронна процесія вирушить від поховальної каплиці в Рогатин.