Мери Львова та Полтави з громадськими організаціями обговорюють міжсекторальне партнерство

• 02.09.2013, 16:35
Львів презентує себе у Полтаві. В рамках заходів саме зараз триває круглий стіл на тему «Міжсекторальне партнерство. Співпраця влади та громадських організацій». Як розповідають організатори, участь у зустрічі беруть понад 30 громадських організацій Полтави. З виступами до присутніх звернулись міський голова Львова Андрій Садовий та міський голова Полтави Олександр Мамай.

Львів – дуже значне місто не лише для України, а й для Європи Олександр Мамай, мер Полтави

На зустрічі присутні приблизно 30 громадських організацій.

Успішне місто те, де є синергія громадських організацій, влади та мудрих людей. Мудрі люди мають бути задіяні і рухати місто вперед Андрій Садовий, міський голова Львова

Нагадаємо, саме зараз у Полтаві у залі засідань Полтавської міської ради триває круглий стіл на тему: «Міжсекторальне партнерство. Співпраця влади та громадських організацій».