«Треба надати йому більший статус», - А.Садовий про ЛКП «Муніципальна дружина»

• 26.12.2013, 16:04
Сьогодні на сесії Львівської міської ради розглядали питання щодо комунального підприємства «Муніципальна дружина». Як зазначив міський голова Львова, для міста важливою є робота цього ЛКП, відтак, йому треба надати більше повноважень.

Мова йде про муніципальне утворення, яке в нас є. Треба надати йому більший статус. Зараз багато туристів в місті і не завжди патрульно-постова служба адекватно звертає увагу на порушення зі сторони підприємств, які раптово розставляються і починають працювати, чи машини, які заїжджають у пішохідну зону. Ми повинні наводити порядок. Думаю, якщо ми збільшимо кількість працівників, то порядку буде більше, задоволення людей зросте. Ці люди мають володіти іноземними мовами, щоб могли пояснити гостям міста, надати довідкову інформацію. Це лише на користь громаді.

Зайвих коштів, звичайно, нема. Тому треба бути максимально обережним по кожній гривні.

Андрій Садовий, міський голова Львова