Міський голова звертатиметься в суд щодо подолання вето на земельні ухвали

• 27.12.2013, 17:40
Учора рада повторно проголосувала за 7 ухвал, які були прийняті на сесії ЛМР 21 листопада та зупиненні міським головою. Відтак, вето міського голови було подолано. Ухвали стосуються продажу чи надання приватним підприємствам та фізичним особам земельних ділянок і приміщень.

В четвер відбулася сесія Львівської міської ради. Я мав переконання, що Майдан вплине на депутатів, і їхні меркантильні інтереси будуть приглушені. На превеликий жаль, цього не сталося. Депутати подолали вето міського голови, відповідно до яких я зупиняв ухвали, якими роздавалися ділянки в місті без конкурсу, без аукціону. Якщо б ці ділянки були виставлені на аукціон, ми б могли отримати багато мільйонів гривень, які сьогодні потрібні для міського бюджету. Я буду вимушений звертатися в суд, аби не дати розграбити майно міста.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Щотижневе відеозвернення міського голови Львова Андрія Садового (27 грудня 2013 року)