Інформація про проведену роботу спостережною комісією за 2013 рік

• 28.01.2014, 16:17
  • Андрій Яремко
Інформація про проведену роботу спостережною комісією за 2013 рік

1. Організація моніторингових візитів в ЛВК №48:

2. Прийняли  участь

- у 24 засіданнях адміністративної комісії щодо розгляду засуджених Львівської виправної колонії №48 про застосування передбачених законодавством пільг за ст.ст. 81, 82 КК України, ст.ст. 100, 101 КВК України. Розглянуто 983 матеріали на засуджених, з них за статтями:

- застосування ст.81 КК України – 398;

- застосування ст.82 КК України – 343;

- застосування ст.101 КВК України – 242.

- у 28 спільних засіданнях комісії з розгляду матеріалів щодо зміни умов тримання засуджених на яких погоджено зміни умов тримання 51 засудженому.

3. Проведено 13 засідань спостережної комісії, на яких погоджено:

- 107 подань про умовно-дострокове звільнення до Сихівського суду згідно ст.81 КК України;

- 23 подання України про заміну невідбутої частини покарання більш м’яким до Сихівського суду згідно ст.82 КК України.

4. Організовано громадський контроль за 1 особою, яка умовно- достроково звільнена від покарання протягом звітного періоду і є мешканцем Сихівського району, та п’ятьма, які перебувають на обліку. Всього на обліку протягом 2013 року перебувало 6 осіб. Станом на 01.01.2014р. на обліку перебуває 2 особи.

5. Приймали участь:

- у двох круглих столах «запитань-відповідей» за участю засуджених установи, керівництва управління Департаменту у Львівській області та представників органів прокуратури, ЛВК №48, районного ЗАГСу;

- у святкуванні свята «Останнього дзвоника» і «Першого дзвоника»;

- в урочистих заходах до Дня Конституції та Дня Незалежності.

6. Проводиться залучення підприємств, організацій та громадян для створення належних умов утримання засуджених, а саме:

- проведено акцію по збору вживаних речей (передано 110 кг чоловічого одягу та взуття для засуджених ЛВК №48);

- збір літератури для бібліотеки ЛВК (зібрану художню та навчальну літературу з шкіл передано для бібліотеки).

7. За погодженням спостережної комісії Ухвалою сесії Львівської міської ради від 11.04.2013 №2254 відбулося звільнення засуджених що відбувають покарання у виправних закладах на території м. Львова, від сплати державного мита за видачу певних видів документів.