«Виконавчі органи влади завжди будуть служити громаді», - А.Садовий про структуру ЛМР

• 11.02.2014, 14:34
Юридичне управління Львівської міської ради звертатиметься у Апеляційний адміністративний суд щодо рішення Галицького районного суду, яким суд відмовив в задоволенні позову про скасування ухвали щодо нової структури виконавчих органів Львівської міської ради. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Безперечно, будемо подавати апеляцію. Бо суд не врахував усі обставини. Є виключне право, відповідно до Закону «Про місцеве самоврядування», міського голови подавати новий проект структури чи подавати зміни. Я відповідальний за функціонування виконавчих органів влади. Виконавчі органи влади завжди будуть служити громаді, вони ніколи не будуть служити чи прислуговувати тій чи іншій політичній силі.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Нагадаємо, ще минулого року міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Галицького районного суду з позовом про скасування ухвали міськради від 7 лютого 2013 року «Про нову структуру Львівської міської ради».