На підтримку децентралізації в Україні розроблено спеціальний фільм

• 23.05.2014, 10:17
На підтримку децентралізації в Україні розроблено спеціальний фільм. Фільм створено Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO спільно з Інститутом громадянського суспільства. Усі зацікавлені ЗМІ можуть вільно транслювати фільм.

Для інформування широкої громадськості про зміст, шляхи проведення та очікувані результати реформ, пропонуємо для показу інфографічний фільм «Час робити великі зміни: про реформу, яку бояться та без якої ніяк!», рекомендований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

зазначають в Асоціації міст України

Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року №333, передбачає децентралізацію влади та суттєве розширення повноважень місцевих громад.

Фільм в трьох частинах у хорошій якості можна завантажити за посиланням на сайті DESPRO (login: despro, password: switzerland).

Контактна особа в DESPRO - Олена Суходольська, тел. 0507775010, е-пошта o.suhodolska@despro.org.ua.

Лист-згода щодо права на трансляцію додається.

Додатки