«Треба негайно приймати зміни до законодавства, щоб уможливити муніципальну міліцію», - мер Львова

• 01.07.2014, 16:35
Міський голова Львова переконаний, що громадська безпека у містах повинна підпорядковуватись органам місцевого самоврядування. Відтак, важливо чимшвидше прийняти зміни до законодавства, аби уможливити муніципальну міліцію.

Сьогодні Україна має унікальний шанс. Ми підписали Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом. Сьогодні Україна є на слуху, ми маємо хороше реноме. Весь цивілізований світ нас підтримує. Якщо ми хочемо отримувати серйозні інвестиції, то маємо застабілізувати ситуацію. Має бути єдність.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Також мер наголосив на необхідності децентралізації та розширенні повноважень органів місцевого самоврядування.

Сьогодні будь-які дискусії, чи потрібні повноваження органам місцевого самоврядування, чи не потрібні – це абсурд. Однозначно, треба негайно приймати зміни до законодавства, щоб уможливити муніципальну міліцію. Щоб громадська безпека була у підпорядкуванні органів місцевого самоврядування. Порядку буде більше. Якби реформа місцевого самоврядування відбулась у 2005 році, не було б тої біди, яку ми маємо в Україні.

Андрій Садовий, мер Львова