Львівські комунальні підприємства запрошують на роботу

• 07.07.2014, 10:15
  • 2043
Відділ кадрів мерії провадить активну популяризацію вільних місць в ЛКП, щоб люди, яким потрібна робота, мали змогу її знайти. Станом на 4 липня 2014 року, Львівські комунальні підприємства мають 157 вакансій, зокрема: 41 – у Галицькому районі, 21 – у Залізничному, 23 – у Личаківському, 5 – у Сихівському районі, 41 – у Франківському і 26 – у Шевченківському районі. Найбільше ЛКП потребують двірників і покрівельників.

Зараз ЛКП мають такі вакансії:

• директор (2)
  • майстер з експлуатації житлового фонду (4)
  • майстер з поточного ремонту (1)
  • енергоменеджер (1)
  • водій (2)
  • слюсар-сантехнік (12)
  • покрівельник (22)
  • маляр (6)
  • електрик (5)
  • електрогазозварювальник (7)
  • штукатур (1)
  • сажотрус (12)
  • двірник (80)
  • чистильщик димоходів
  • слюсар-електрик (2)

Якщо говорити про формування штату і прийом працівників у міську раду, то це не тільки державні службовці, а й люди, які працюють у комунальних підприємствах. При підборі персоналу як у міську раду, так і в комунальні установи, існують певні критерії, про які ми повинні пам’ятати. Одні з основних – це професійність, відповідальність, комунікаційні здібності, а також юридична сторона, бо всі ми маємо справу з різними питаннями в галузі права. За останні п’ять-шість років у міській раді у сфері працевлаштування було зроблено дуже багато кроків, від моменту початку стажування, від моменту першого кар’єрного кроку. Зараз такий же шлях ми прокладаємо і у комунальних підприємствах.

Сьогодні існують різноманітні уявлення про людей, які працюють в ЛКП. Перш за все, хочу наголосити, що це ті люди, які працюють не з дев’ятої години ранку до шостої вечора, а ті, хто починають свою роботу о сьомій ранку та іноді закінчують о дев’ятій годині вечора. Ці люди є нашими сусідами, вони, як і ми, є мешканцями міста Львова. Штат, який ми маємо сьогодні, це група фахівців та професіоналів, які потребують постійного оновлення. У нас, на жаль, немає такого великого напливу людей у комунальні підприємства, оскільки люди не вважають цю роботу престижною. Ми хочемо, щоб сьогодні робота в ЛКП була престижною.

Галина Бордун, начальник відділу кадрів ЛМР