Рада не подолала вето міського голови, що стосувалось ділянки школи-інтернату №2

• 10.07.2014, 14:46
Сьогодні під час сесії міської ради депутати не змогли подолати вето міського голови стосовно ухвали про надання згоди ПП «Кемпі-плюс» на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. В. Короленка, 8-а (ухвала прийнята на пленарному засіданні 19.06.2014, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд). За проголосувало 12 депутатів.

Нагадаємо, що міський голова, управління освіти та керівництво навчального закладу проти забудови на даній території.

Наша позиція дуже тверда – ми проти будь-якої забудови на цій території. Це не звичайна школа – це школа-інтернат, діти у ній не просто вчаться, вони тут живуть і проводять свій вільний час. А ця багатоповерхівка має бути збудована зразу навпроти саду, де діти проводять своє дозвілля. Це буде катастрофа. Тому ми однозначно проти цього рішення

Андрій Закалюк, директор школи-інтернат №2.