«На останній сесії багато ділянок було віддано мало відомим людям. Вбачаю, що це корупція», - А.Садовий

• 11.07.2014, 15:26
Основне джерело поповнення бюджету розвитку міста – кошти від продажу майна та землі. Відтак, міський голова ветуватиме ухвали сесії міської ради щодо тих земельних ділянок, які можна було продати на аукціоні.

Для того, щоб місто розвивалось, треба постійно інвестувати кошти, ремонтувати школи, садочки, дороги, житловий фонд. Де ці кошти беруться? Є бюджет розвитку. В основному, він наповнюється з тих коштів, які йдуть від продажу майна чи землі. До речі, на останньому аукціоні ми продали дві невеликі діляночки і отримали 1,5 млн грн в бюджет міста.

Натомість в мене є постійне протистояння з депутатами міської ради, які вважають, що ділянки треба роздавати. На останній сесії достатньо багато ділянок було віддано мало кому відомим людям. Я вбачаю, що це є корупція. Буду зупиняти дію цих ухвал, буду звертатись в суд

міський голова Львова Андрій Садовий.