«Я буду чітко стояти на позиції, що має бути муніципальна міліція», - А.Садовий

• 12.09.2014, 16:52
У Львові почастішали випадки крадіжок металевих решіток дощоприймачів. За інформацією районних адміністрацій, звернення в міліцію не призводять до затримання зловмисників.

Декілька років тому, коли ми активно висвітлювали в медіа, що у нас крадуть  решітки, крадуть люки, то закінчилось тим, що міліція послала велику перевірку на Водоканал. Зараз до цього, правда, не дійшло, але я насправді хочу, щоб людей, які крадуть, притягували до відповідальності. Бо все закінчується тим, що ми купуємо нові  і нові, а їх крадуть  і ніхто не покараний. А це ж безпека людей. Якщо б була муніципальна поліція, то такого б не було. Тому я буду чітко стояти на позиції, що має бути муніципальна міліція.

Андрій Садовий, міський голова Львова

У Шевченківському районі у серпні вкрали 12 решіток, у Сихівському районі у серпні - вересні - 13 штук, зокрема біля стадіону «Арена Львів». У Залізничному районі – 4 решітки, деталь шлагбаума, металеві стовпчики, 4 бетонні плити, яким були накриті люки.

Вартість однієї решітки дощоприймача – в середньому 400 - 500 грн.

У Львові є понад 7 тис. дощоприймачів..