• 19.09.2014, 17:48
У Львові зареєстрували громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону - ЛКП «Муніципальна дружина». Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Згідно з цим рішенням, посадовим особам ЛКП «Муніципальна дружина» надається право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 122, 160, 154, 152, 182, 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та скеровувати їх на розгляд адміністративної комісії при районній адміністрації або іншого уповноваженого органу, здійснювати фото-, звуко-, відео фіксацію для встановлення наявності бо відсутності адміністративного правопорушення, передбаченого ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.