«Важливо, щоб у владі було багато молодих людей», - А.Садовий

• 17.11.2014, 18:56
Міський голова Львова Андрій Садовий виступив зі щотижневим зверненням до громади. У зверненні міський голова розповів про обрання нового студентського мера Львова, про відкриття вул.Куліша і про важливість підписання коаліційної угоди.

Сьогодні хочу усіх українських студентів привітати з Днем студента.  Традиційно у цей день у Львові обирають студентського мера, якого я автоматично призначаю своїм радником. Це важливо, щоб у владі було багато молодих людей. Зокрема за останні 8 років більше 6 тис. студентів пройшли стажування у Львівській міській раді і кращих з них ми беремо на роботу. Сьогодні багато керівників  секторів, відділів, управлінь, департаментів – це хлопці і дівчата, які мають 23-24-26 років. У Львові стажуються не тільки студенти львівських вузів, а й з інших міст. Зокрема, з наступного року стажуватися будуть студенти з Острозької академії.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Тут текст для довідки.

Додатки

Список файлів у вигляді списку.

• Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.