«Якщо сьогодні нема готовності працювати, я пропоную це робити завтра», - А. Садовий про «бюджетну» сесію міської ради

• 15.01.2015, 12:41
  • Ярослав Альохін
Пленарне засідання сесії Львівської міської ради не відбулось через недостатню для кворуму кількість депутатів. Міський голова Львова зазначив, що у такий час це не припустимо і що місту потрібен бюджет.

В країні йде війна, ситуація безпрецедентна, всі ці розмови - це абсурд, кожного дня вбивають наших українців. Ми маємо зараз 11.45 год, колеги депутати не зібрались, я вважаю це аномалією.

Якщо сьогодні нема готовності працювати, я пропоную це робити, можливо, завтра. Якщо не готові завтра, давайте в понеділок, але ми повинні мати бюджет, тому що наші освітяни та медики не зможуть отримувати заробітну платню.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Депутат міської ради Іван Гринда озвучив пропозицію позафракційних депутатів провести сесію завтра, о 10:00 год. Міський голова Львова цю пропозицію підтримав. Однак, додав, що сесію можна провести і сьогодні після обіду, якщо буде необхідна кількість депутатів.