З підозрою в отриманні хабара затримали керівника одного з комунальних підприємств міста

• 18.02.2015, 17:06
  • Мар’яна Щепанська
Учора ввечері директора ЛКП «Граніт» спіймали з підозрою в отриманні неправомірної вигоди, сумою 8200 грн, за сприяння у наданні в оренду нежитлових приміщень, що перебувають на балансі підприємства для облаштування складу.

За словами в.о. голови Залізничної райадміністрації Надії Банах, зараз підозрюваний перебуває у лікарні.

"Дуже важливим у цій справі є розслідування і суворе покарання, за умови доведення вини затриманого", - додала Надія Банах.

Нагадаємо, відділом ДСБЕЗ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області у неправомірній вигоді викрито начальника ЛКП "Граніт", 1955 року народження, який вимагав та одержав від СПД-ФО м.Львова грошові кошти в сумі 8200 грн за сприяння у наданні в оренду нежитлових приміщень на вул Бортнянського, 8, що перебувають на балансі ЛКП "Граніт". Відтак, ініційовано відкриття кримінального провадження. Факт затримання "на гарячому" відбувся 17 лютого 2015 року.