У Львові втретє відбудеться Форум місцевого самоврядування

• 12.03.2015, 15:21
  • Мар’яна Щепанська
26 березня у Львові розпочне свою роботу Третій всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Упродовж двох днів він буде платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

Дводенний захід, який уже втретє відбудеться у нашому місті, прийматиме учасників з усієї України, а також міжнародних експертів. Зокрема, у тематичних панельних дискусіях візьмуть участь мери міст, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів, органів виконавчої влади, міжнародних донорських організацій, дипломатичного корпусу, громадських організацій та аналітичних центрів, а також центральних органів влади.

Серед тем цьогорічних панельних дискусій:

1. Реформування місцевого самоврядування та децентралізація
  2. Податкова реформа та бюджетна децентралізація в Україні
  3. Муніципальна консолідація в Україні та інших Європейських державах
  4. Реформа виборчого законодавства про місцеві вибори в Україні
  5. Місцевий розвиток в контексті муніципальної консолідації
  6. АТО: нові завдання для соціальної політики муніципалітетів
  7. Безпека міст: реформа міліції та співпраця з громадою
  8. Електронне врядування та розвиток інформаційних технологій
  9. Належне врядування та якість життя мешканців

За підсумками Форуму буде сформовано резолюцію, яку учасники скерують до центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.

Організатор Форуму – Інститут міста, за ініціативи Львівської міської ради.