«Зменшити у три рази – для Львова буде цілком нормально», - А.Садовий про зменшення кількості депутатів

• 17.03.2015, 17:32
  • Христина Процак
Міський голова Львова підтримує ініціативу щодо зменшення кількості міських депутатів.

Міська рада під тиском громадськості прийняла рішення. Ми готові зменшити кількість депутатів до 60 з 90. Але це не межа. По законодавству сьогоднішнього дня обласна рада повинна зменшити кількість депутатів до 60. Але я наполягаю, щоб Верховна Рада прийняла закон і ще зменшила кількість. Зменшити у три рази – для Львова буде цілком нормально. Дуже дорого обходиться для громади утримання великої кількості безоплатних депутатів. Якщо депутатів буде не багато і їх буде знати поіменно кожен мешканець міста, і питати будемо конкретно і персонально.

Андрій Садовий, міський голова Львова