Міська рада затвердила Переліки адміністративних послуг

• 19.03.2015, 18:16
  • Марта Більська
З метою впорядкування системи надання адміністративних послуг, міська рада затвердила Переліки адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг.

Сьогодні на сесії міської ради прийнято рішення про затвердження Переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, а також Переліки адміністративних послуг, які надаються через відділи соціального захисту. Особливість цієї ухвали полягає в тому, що у перелік увійшли також послуги державних органів влади, органів виконавчої влади, які передбачені розпорядженням Кабінету Міністрів України. Згідно з розпорядженням, ці послуги повинні надаватися через Центри.

Надання цих послуг буде вводитись поетапно, після створення належних умов надання таких послуг у ЦНАП м. Львова.

Валентина Бартошик, начальник Адміністративно-господарського управління ЛМР

З метою впорядкування системи надання адміністративних послуг, міська рада затвердила:

1. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Львова, суб’єктами надання яких є Львівська міська рада та її виконавчі органи;
  2. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Львова, суб’єктами надання яких є органи виконавчої влади;
  3. Перелік адміністративних послуг, які мають дозвільний характер, суб’єктами надання яких є Львівська міська рада та її виконавчі органи та які надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Львова;
  4. Перелік адміністративних послуг, які мають дозвільний характер, суб’єктами надання яких є органи виконавчої влади та які надаються через Центр надання адміністративних послуг м. Львова;
  5. Перелік адміністративних послуг, які надаються через районні відділи соціального захисту , суб’єктом надання яких є управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики.