Мер Львова закликає місцевих депутатів декларувати своє майно та статки

• 20.03.2015, 15:32
  • Христина Процак
Міський голова Львова закликає усіх посадовців, а також депутатів декларувати свої доходи та майно. Мер вважає, що така інформація має бути відкритою та публічною для громадськості. Відтак, буде ініціювати внесення змін у законодавство.

Вчора на сесії підняли ще одну цікаву тему. Декларації про майно та статки місцевих депутатів. Наші обранці користаються недосконалістю закону, який дозволяє їм не публікувати свої декларації та приховувати ці дані від людей. Свої декларації публікують народні депутати, міські голови, а місцеві обранці ховаються. Я вже звернувся до колег з фракції «Самопоміч» у Верховній Раді з проханням ініціювати відповідні зміни в законодавство, аби зробити цю інформацію публічною.

Андрій Садовий, міський голова Львова