«Є багато ухвал, які будуть розглядатись повторно, бо до них є зауваження», - мер Львова про сесію у четвер

• 21.04.2015, 15:19
  • Христина Процак
На сесії міської ради у четвер буде розглядатись багато питань, на які міський голова Львова наклав вето. Більшість з цих питань стосується вільних земельних ділянок, від продажу яких на аукціоні місто отримало б чималі кошти у бюджет, а депутати пропонують їх віддати безоплатно.

Є багато питань, важливих для функціонування міста, питання людей. Є багато ухвал, які будуть розглядатись повторно, бо до них є зауваження міського голови. Це питання, де депутати чомусь вирішили подарувати тому чи іншому громадянину земельну ділянку, від якої місто могло б отримати 1-2-3 млн грн. Так ніхто з депутатів не дав відповіді, чому, наприклад, Івану чи Степану подарувати вільну ділянку від міста. Я наклав вето на ці ухвали, бо все має бути відкрито та прозоро.

Андрій Садовий, міський голова Львова