Депутатів міськради закликали оприлюднити декларації

• 23.04.2015, 12:37
  • Мар’яна Щепанська
Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся під час сесії до депутатів міськради та закликав їх оприлюднити свої декларації за минулий рік. За його словами, наразі дозвіл на це дали близько 20 представників депутатського корпусу, інші ж 70 цього не зробили.

Всі урядники органів місцевого самоврядування, які займають відповідні посади, роблять свої декларації публічними, і до кожної з них є доступ у відкритому режимі. Дуже важливо, щоб і депутати також зробили публічними свої декларації – хоча б, за минулий рік. Як інформує керівник управління «Секретаріат ради», близько 20 депутатів дали таку згоду і здали свої декларації. Інші 70 цього не зробили.

Я б дуже просив вас показати приклад. Вам ж нема чого боятись: ви маєте легальні доходи, легальну зарплату, легальні помешкання та машини. Виконайте громадянський обов’язок і зробіть свої декларації публічними.

Андрій Садовий