А.Садовий: «Накладатиму вето на всі голосування, які йдуть всупереч закону»

• 15.07.2015, 16:16
  • Христина Процак
Міський голова Львова Андрій Садовий буде ветувати ухвали, які були прийняті вчора на засіданні сесії міської ради і не відповідають чинному законодавству. Про це він розповів у відеозверненні до мешканців міста.

За дії теперішніх депутатів інколи відверто соромно. Вчора на сесії депутати відкрито, навіть не ховаючись, намагались пролобіювати з десяток своїх земельних питань. Простими словами, просто вкрасти майно громади. Однозначно, накладатиму вето на всі голосування, які йдуть всупереч закону. З іншої сторони, депутати блокують прийняття потрібних громаді рішень – відмовились скасовувати дозвіл на торгівлю для МАФів, де зафіксовані продажі алкоголю дітям, відмовились давати дозвіл на будівництво нової котельні на альтернативних видах палива. Є підприємці, які готові інвестувати у нашу енергетичну незалежність, а нашим патріотичним з вигляду депутатам миліший російський газ. Тому ще раз наголошу: вибори – це наша з вами відповідальність за те, хто саме буде у нашій владі наступних 5 років.

Андрій Садовий, міський голова Львова