Президент Петро Порошенко присвоїв Академії сухопутних військ статус Національної

• 21.09.2015, 18:24
  • Марія Чабада
Президент України Петро Порошенко присвоїв Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного статус Національної.

фото: Олександр Мазуренко

Армія тепер буде завжди в центрі уваги вищого керівництва держави. Часи бездумного злочинного популізму залишились позаду.

За роки незалежності у цих стінах підготовлено 6 тисяч висококласних спеціалістів Збройних Сил України та інших військових формувань. Золотими літерами в історію Академії вкарбовані подвиги її випускників, здійснені в бою з окупантами: російськими військовими та вишколеними бандитами. Понад дві сотні вихованців Академії нагороджені державними нагородами. Чотири колишні випускники відзначені вищою державною нагородою – «Золотою Зіркою» Героя України.

Схиляємо голову перед пам’яттю 43 випускників Академії, які до кінця виконали свій військовий обов’язок та героїчно відали життя за мирне майбутнє України.

Президент України Петро Порошенко

фото: Олександр Мазуренко

Президент додав,  що 300 курсантів Академії є учасниками АТО.

Ви  - золотий фонд нашої держави, золотий фонд нашого війська. Значна частина командного і викладацького складу Академії пліч-о-пліч зі своїми вихованцями боронить Вітчизну від російської агресії. Така правда життя. Така польова педагогіка дає змогу отримати об’єктивну оцінку підготовки та напрацювати необхідний бойовий досвід, і ціна цього досвіду – наша з вами перемога.

Президент Петро Порошенко