Рада надала в оренду приміщення для ЦНАПу на Сихові

• 30.09.2015, 19:07
  • Марта Більська
Сьогодні на сесії проголосували за надання адміністративно-господарському управлінню Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 72-а. Нагадаємо, незабаром відбудеться відкриття оновленого територіального підрозділу ЦНАП на Сихові.

Нове та більше приміщення, зручне розташування та розширений спектр послуг – у новому офісі на Сихові. Новий Центр працюватиме за зручним шестиденним графіком роботи, без перерви на обід, та прийматиме документи у середу і четвер до 20.00 години.

Центр надання адміністративних послуг працює в 6 районах міста Львова. Після відкриття нового офісу на Сихові очікується відкриття наступних територіальних підрозділів у Личаківському та Залізничному районах.