Затверджено структуру Держкархбудінспекції у Львові

• 30.09.2015, 19:48
  • Мар’яна Щепанська
Рада погодила положення про інспекцію Держархбудконтролю у Львові та її структуру. Окрім завдань, повноважень, організації роботи структури тощо, положення передбачатиме також оголошення відкритого конкурсу на посаду майбутнього керівника установи та широке залучення громадськості до контролю діяльності, створивши громадську раду.

На виконання ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо децентралізації повноважень у сфері архбудконтролю та вдосконалення містобудівного законодавства», містам обласного значення надано право створювати в складі своїх виконавчих органів відповідні інспекції, а також приймати будь-яке рішення щодо здійснення будівництва. Основним завданням Інспекції буде здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Як відзначив міський голова Андрій Садовий, міськрада почне нести відповідальність за інспекцію орієнтовно через місяць-півтора.