Адміністративно-технічне управління передає львівським військовим підрозділам матеріально-технічні засоби

• 03.11.2015, 09:48
  • Марта Більська
Згідно з Комплексною програмою підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей-мешканців м. Львова, КП «Адміністративно-технічне управління» здійснило закупівлю та передачу для потреб львівських військових підрозділів – учасників АТО (батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», військова частина А0284, 3-й батальйон територіальної оборони «Воля» (Львівський обласний військовий комісаріат), військова частина 4114, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, патрульно-постова служба Львівського міського управління міліції, військова частина А0583 та військова частина 2144) матеріально-технічні засоби та інші необхідні матеріали.

На суму 3 млн. грн. закуплено:

1. 361 комплект верхнього одягу, 278 з яких  – утеплені зимові;
  2. 579 дощовиків;
  3. 1173 пари взуття, з яких 424 пари – утеплене зимове;
  4. 1450 комплектів нижньої термобілизни;
  5. 11 калориферних печей та дизельних обігрівачів;
  6. 5 дизельних генераторів;
  7. 8 захисних металевих конструкцій для блокпостів;
  8. 5 транспортних холодильників (для зберігання та перевезення медикаментів);
  9. 100 вогнегасників;
  10. 18 наметів;
  11. засоби радіозв’язку (радіостанції, GPRS-навігатори та комплектуючі до них) на суму 221,5 тис. грн.;
  12. 6 автомобільних причіпів.

На суму 750 тис. грн. було придбано та передано до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону автомобіль швидкої допомоги типу В - ЕМ-320.12 «Електрон».

Також для бійців було закуплено шкарпетки, рукавиці, шапки, тактичні окуляри, ліхтарі, зварювальний апарат, запчастини та інструменти для ремонту техніки, матраци, казанки та ще багато інших речей, яких потребували військові.