«Ми вже повинні починати працю над бюджетом міста», - мер Львова

• 01.12.2015, 18:30
  • Христина Процак
На завершення засідання сесії Львівської міської ради мер Андрій Садовий наголосив на необхідності активної роботи постійних депутатських комісій. Зокрема, мер акцентував увагу на тому, аби вже розпочинати роботу депутатських комісій та відповідних структурних підрозділів міської ради щодо бюджету міста на 2016 рік.

Ми сьогодні сформували комісії. Дуже важливо, щоб у наступні дні голови комісій зібрали свої комісії, щоб люди між собою познайомились. Думаю, тут дуже велике навантаження буде на секретаря ради, щоб якісно організувати координацію з профільними управліннями, департаментами, щоб ви сконсолідували свою працю. Наступний крок – ми вже повинні починати працю над бюджетом міста, бо сьогодні ми прив’язані у прийнятті бюджету міста до бюджету Верховної Ради. Нас чекає в грудні дуже велика і напружена праця. Беремось до спільної праці і рухаємось вперед.

Андрій Садовий, міський голова Львова