«Це грамотна, думаюча людина», - С.Пакіж про В.Пушкарьова

• 16.12.2015, 10:23
  • Марія Чабада
Завтра відбудеться засідання сесії Львівської міської ради. Серед питань, які пропонуються до розгляду – питання про затвердження на посади заступників міського голови Львова. Як повідомив сьогодні у соціальній мережі міський голова Андрій Садовий, він пропонуватиме завтра депутатам затвердити на посаду першого заступника Віктора Пушкарьова.

Це грамотна думаюча людина. Має велику працездатність. Має досвід роботи з людьми, з колективами.

охарактеризував Віктора Пушкарьова директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж

Віктор Пушкарьов народився 18 вересня 1971 року в Жидачеві.

За освітою – інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ «Київська політехніка».

З 2014 року працює на посаді в.о. першого заступника міського голови Львова. 10 листопада 2014 року був призначений на посаду директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Має досвід роботи на кількох керівних посадах, керував тисячним колективом. Був керівником ЛКП «Залізничнетеплоенерго», заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП «Львівтеплоенерго», директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики № 1.